ONLINE KOÇLUK

ONLINE KOÇLUK NEDİR?

Vaktim Yok Diye Sakın Üzülmeyin, Online Koçluk Var!

Ülke ve şehir farkı, zaman kısıtı olmaksızın, iş yerinden izin alma telaşı ve trafikte zaman kaybetme endişesi olmadan siz de online koçluk hizmetinin avantajlarından yararlanan danışanlarımızdan biri olabilirsiniz. Bu deneyim, teknolojinin sağladığı imkanlar sayesinde koçluk hizmetine ulaşmanızı kolaylaştırmaktadır.

Şehir değişikliği veya uzun bir tatil planı olması durumunda bile bire bir başlanan seansların gerektiğinde devamlılığı bu şekilde sağlanabilmektedir. Online koçluk için tek yapmanız gereken size uygun bir gün ve saatte bulunduğunuz yerden kendinize sadece 1 saatinizi ayırmak olacaktır.

Online Koçluk Nedir ve Neden Gereklidir?

Online Koçluk; Koçluk ilişkisi görüşülen seansların dışında da devam eden bir süreçtir. Her görüşme arasındaki zamanda da öğrenci farkındalık sağlamaya teşvik edilir. Derin sorular bunun en güzel araçlarından biridir. Öğrencinin o anda cevap veremeyeceği, ancak zamana yayarak, düşünüp, gözlemleyip, araştırıp cevap vereceği sorulardır. Bununla öğrencinin öğrenmesi derinleştirilmesi ve çok yönlü düşünmesi sağlanır. Derin sorular genelde öğrencinin işaret ettiği gündemle ilgili bir konuyu temel alır.

 

Online Koçluk; Çalışana farkındalık yaratacak ve cevabı için belli bir süreye, gözleme veya deneyime ihtiyaç duyulan her soru derin soru olabilir. Güçlü soru örneklerinin bazıları derin soru olarak da kullanabilir. Her zaman dile getirmesek de, içimizde konuşan ve bize bir şeyler söyleyen bir iç sesimiz vardır.

Evinizde, ofisinize, tatilde ya da seyahate çıktığınızda mekan kısıtı olmadan rahatlıkla online koçluk hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Bulunduğunuz şehrin dışında ya da ülke dışında yaşasanız bile online koçluk hizmetine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Esnek seans saatleri sayesinde zamanı daha verimli kullanabilirsiniz.

Mobil ortamın sağladığı maliyet avantajı nedeniyle daha ekonomik bir hizmet satın alabilirsiniz.

 

Online Koçluk Süreci Nasıl İşler

Aşağıda belirttiğimiz dört adım ile online koçluk hizmetini siz de deneyimleyebilirsiniz.

İlk olarak, iletişim formumuzu skype hesap adınızı mutlaka belirtecek şekilde doldurarak online koçluk talebinizin bize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Yapacağınız ikinci şey, keşif görüşmesine katılmak olacak. Bunun için belirttiğiniz iletişim bilgileri ile sizinle irtibata geçerek, yaklaşık 15 dakika sürecek bir koçluk keşif görüşmesi yapacağız. Görüşmemizde koçluk almak istediğiniz gündemi paylaşmanızı sağlayacak varsa sormak istediğiniz tüm soruları cevaplayacağız.

Üçüncü aşamada, gün ve saatini kararlaştırdığımız online koçluk seans davetiyenizi size mail yoluyla ileteceğiz.

Son olarak, seans başlamadan 10 dakika önce skype üzerinden sizi arayarak ses ve bağlantı ayarlarını kontrol ederek seans saatiniz geldiğinde yaklaşık 1 saat sürecek online koçluk görüşmesine başlıyor olacağız.

Nasıl başvuru yapabilirim ?

Hemen sizde profesyonel bir online koçluk hizmeti almak istiyorsanız;

İzmir My Koç Akademi bünyesinde verilen koçluk hizmetlerimizden veya Koçluk Eğitimlerimizden sizde faydalanmak istiyorsanız bizi hemen arayın, Alanında Uzman Koçlarımız ile vakit kaybetmeden tanışın ve hayatınıza yön verin.

İletişim Bilgilerimiz:

Gsm: +90 (555) 066 96 70
E-Posta: mykocakademi@gmail.com

 

 

error: İçerik Korumalıdır!!!